Koka būves

  Pateicoties mūsu profesionālajai komandai, esam gatavi realizēt jebkura mēroga koka būvju projektus, piedāvājot pilnu risinājumu klāstu no ieceres līdz gatavai, ilgtspējīgai ēkai. Veiksmīgi īstenotie projekti ir labākais apliecinājums mūsu komandas kompetencei. Mūsu rīcībā ir vairāk nekā 70 inženieru un būvniecības speciālistu, kuri ir mūsu kvalitātes garants un lielākais spēks.
  Zināšanas unkompetence
  Zināšanas un
  kompetence
  Inovatīvapieeja
  Inovatīva
  pieeja
  Ilgtermiņasadarbība
  Ilgtermiņa
  sadarbība
  Uzticamība unkvalitāte
  Uzticamība un
  kvalitāte
  Komandasdarbs
  Komandas
  darbs
  Mārtiņš Prīsis
  Mārtiņš Prīsis
  Koka būvju speciālists

  Projekti tuvplānā


  Jahtotāju servisa ēka Salacgrīvā
  Jahtu servisa ēka Salacgrīvā

  Ēka atrodas Salacas upes krastā, netālu no upes ieteces Baltijas jūrā. Zemes gabalā atrodas bāka. Ēka projektēta respektējot upes ainavu, esošo bāku, apkārtējo arhitektūru un teritorijas labiekārtojumu.

  Ēka projektēta kā energoefektīva ēka, koka konstrukcijās no rūpnieciski izgatavotiem koka karkasa paneļiem. Pagrabstāvs veidots no monolīta dzelzsbetona.  Ēkas jumta stāvā ir terase visā jumta platībā ar panorāmas skatu uz visām debespusēm.

  2. stāvā veidots balkons ar skatu uz upi un jūru. Telpas dienvidu pusē no pārkaršanas pasargā koka brusu dekoratīvs jumts, kas veidots iedvesmojoties no jūrniecības detaļām.

   

  Apskatīt

  Dienas aprūpes centrs Zolitūdē
  Dienas aprūpes centrs Zolitūdē

  Rīgas pašvaldība ir noslēgusi līgumu ar piegādātāju apvienību “CMB&NEWCOM” par grupu mājas personām ar garīga rakstura traucējumiem un dienas aprūpes centra ēkas Priedaines ielā 11 būvprojekta izstrādi, būvdarbiem un autoruzraudzību. Līguma ietvaros tiks izstrādāts būvprojekts divām ēkām: grupu dzīvokļa mājai un dienas aprūpes centra ēkai. Projekts tiks veidots pēc pasīvajiem standartiem sasniedzot A+ energoefektivitātes klasi.

  Apskatīt
  Jahtotāju servisa ēka Salacgrīvā

  Projekts tuvplānā

  Jahtotāju servisa ēka Salacgrīvā

  "Kā stalts burukuģis Salacgrīvas jahtotāju “Bura” ir piestājusi jūras liedagā Salacgrīvas ostā.

  Unikāla ēka ar orģinālu funkciju. Salacgrīvas jahtotāju servisa ēka bija tehniskiem izaicinājumiem bagāts projekts, kuru veiksmīgi īstenojām pateicoties enerģiskam komandas darbam"

  Zane Koroļa
  Salacgrīvas projekta līdzautore
  Image

  Par projektu

  Salacgrīvā jaunā servisa ēka ir daļa no pilsētas vizītkartes un promenādes, tādā veidā izveidojot pilsētas centru un popularizējot ostu pilsētas viesiem.
  Salacgrīvas osta ir tilts starp Igauniju un Latviju, un to katru gadu apmeklē salīdzinoši daudz burātāju. Osta ir integrēta pilsētvidē, lai vēl vairāk piesaistītu burātājus un veidotu tiem atbilstošu vidi - izkāpjot no jahtas, tiem ir iespēja uzreiz apskatīt pilsēu un iekļauties tās aktivitātēs.


  Dienas aprūpes centrs Zolitūdē

  Projekts tuvplānā

  Dienas aprūpes centrs Zolitūdē

  Lapas karte
  Citas saites

  © 2021 CMB. Visas tiesības paturētas.